ATSILIEPIMAI APIE MOKYTOJĄ

Dėstytoją Jolantą Sungailienę sutikau savo darbovietėje, anglų kalbos tobulinimo kursuose. Ši dėstytoja iš karto mūsų grupę „papirko“ labai šiltu ir betarpišku bendravimu – nesijautėme būdami paskaitoje, o mėgavomės kalbos lavinimu per lengvus pokalbius, visiems įdomias ir aktualias diskusijas. Jolanta pateikdavo anglų kalbos žinias su didele meile ir labai pedagogiškai, paskaitos mūsų ne tik nevargino, mes jų laukdavom kaip šventės. Taigi, dėka Jolantos, turėdami tokią motyvaciją lankyti jos paskaitas, mes stipriai pažengėm į priekį anglų kalbos žiniomis.
KD prie LRTM darbuotoja Rita Visockienė

Pas Jolantą privačiai mokytis anglų kalbos suskubau prieš darbinę kelionę į užsienį. Tuo metu mano anglų kalbos žinios, įgytos jau vyresniame amžiuje, tebuvo vos pradinio lygio, o kalbėti ir suregzti bent keletą sakinių svetima kalba tikrai sunkiai sekėsi. Nedrįsau… Jolantos kūrybiškas, unikalus temų ir gramatikos parinkimas bei išdėstymas, atsižvelgiant į mano poreikius ir asmeninio mokymosi tempo pajautimas, žingsnelis po žingsnelio mane atvėrė pokalbiams, padrąsino pasitikėti savimi ir nebijoti klysti bei pasitaisyti… Gįžusi iš kelionės, šiai charizmatiškai ir savo profesijai atsidavusiai dėstytojai, kurią drąsiai vadinu drauge, pasakiau: „I’m a woman of the World“… Diana

Mano paskutiniųjų kursų patirtis buvo tokia, kad jų pabaigos nesulaukiau… Supratau, kad dėl dėstytojos abejingumo norimo rezultato negausiu. Tačiau nauja dėstytoja Jolanta savo entuziazmu užkrėtė ir mus. Jolantos dėka kursai tapo laukiama mano dienotvarkės dalis. Pasirodo, net ir nuobodžius žodžių ar gramatikos kalimus galima paversti žaidimu ! Naujų žodžių bagažas didėjo, diskutuojant pačiomis įvairiausiomis temomis. Dėstytojos laisvumas padėjo „atrišti“ liežuvius ir mums, suteikė drąsos klausti, aiškintis. Nepaliaudavau stebėtis Jolantos sugebėjimu vienu metu mokyti skirtingo lygio mokinius. Dažniausiai būna taip, kad dalyvių lygis grupėje nevienodas – vieni būna geriau įvaldę gramatiką, kitų geresni kalbėjimo įgūdžiai. Ne išimtis buvo ir mūsų grupė, tačiau Jolanta sugebėjo pajusti, ko kiekvienam iš mūsų trūksta, ir dirbdavo vos ne individualiai – kas darydavo pratimą raštu, kas diskutuodavo, kas pasakodavo skaitytą apsakymo dalį. Svarbiausia, kad buvo įdomu, mes visi ėjome pirmyn ir džiaugėmės mažomis savo pergalėmis.
Norėčiau palinkėti Jolantai sėkmės, saugant Dievo dovaną – entuziazmą, kūrybinę ugnelę, sugebėjimą palaikyti žmogiškąjį ryšį. Ir žinoma, gerų grupių, širdžiai mielų žmonių šalia…
VMI prie FM darbuotoja Rūta Navikauskienė

Norą išmokti anglų kalbą turi dauguma, deja ne visi sugeba jį įgyvendinti. Man tai pavyko!!! 2001 metais sutikau tikrą anglų kalbos specialistę Jolantą. Dar ir dabar prisimenu pirmus užsiėmimus: raidžių tarimą prieš veidrodį, Almos Stasiūlevičiūtės vadovėlį „Anglų kalba“ (laikau prisiminimui), frazių kartojimą… Manau, jei Jolanta imtųsi mokyti kinų kalbos, išmokčiau ir ją. Pasirinkusiems naują Jolantos anglų kalbos mokymo internetu metodą linkiu produktyvaus mokymosi. Tikiu Jūsų ir mokytojos Jolantos sėkme.
Stefanija Briedienė
Lietuvos tautinis olimpinis komitetas

Esu laiminga, turint galimybę bendrauti su dėstytoja Jolanta. Ji yra tiesiog talentingas žmogus ir ne tik žinių perteikimo prasme, bet ir sugebėjimu laiku ir neįkyriai pagelbėti žmogui. Jolantos pagalba aš įsitikinau, kad anglų kalbą išmokti galima. Jolanta sugeba lengvai pateikti visą reikiamą medžiagą, parinkti įdomias ir aktualias temas. Ji išradingai drąsina kalbėti angliškai, kas daugeliui yra pakankamai sunkus barjeras – visi mes dažniausiai suprantame, bet nekalbame.
Džiaugiuosi, kad Jolanta sukūrė naują internetinį projektą ir tikiu, kad jo pagalba prie gausaus būrio jau esamų Jolantos mokinių prisijungs dar daugiau norinčiųjų pažinti tą paslaptingą, bet paprastą anglų kalbą. Linkiu sėkmės ir iki greito susitikimo!
Pagarbiai, Olga Aškelovič
UAB “Actavis Baltics“ marketingo vadovė

KITI ATSILIEPIMAI

Comments are closed.