KLAUSĖTE_ATSAKOME

PAMOKOS

Kodėl turėčiau pasirinkti jūsų pamokas?
Kiek anglų kalbos kursų internete? Apstu! Kiek jų naudingų? Deja…
Dėstytojai, ypač užsieniečiai, nežinodami lietuvių mentaliteto, kultūros, bando aiškinti mums angliškai… Kol nesuvoksite anglų kalbos subtilybių mąstydami lietuviškai, tol anglų kalba Jums bus neįveikiama.
Kas esate susidūrę su privačiomis pamokomis – žinote kiek jos kainuoja. angluABC.lt suteikia progą gauti visą kokybiškai paruoštą kursą, paremtą unikalia dėstymo metodika. Nemeluosime – norint įvaldyti kalbą – 5-ių ar 7-ių minučių su šmaikščiais sakiniais nepakanka. Jūs pasijuoksite, paklausysite, o kalbos vistiek nemokėsite. Mūsų kursas jus įves į kalbos pažinimą ir jos įvaldymą. Metodikoje panaudota asmeninė patirtis bei ypatingos psichologinės žinios.

Ar galiu atsisiųsti audio įrašus ir klausytis jų įsirašius į savo nešiojamą ausinuką ar telefoną?
Taip, galite. Tam įrašo atsisiuntimas ir yra numatytas. Atsisiųskite įrašą į savo kompiuterį ir tada perkelkite į telefoną ar ausinuką.

REGISTRACIJA

Kas bus jei nurodysiu ne savo elektroninio pašto adresą?
Rizikuojate prarasti apmokėtas pamokas. Nebent nurodomas elektroninis paštas yra tikrai patikimo žmogaus.

Ar registracija mokama?
Registracija nemokama. www.registruotis.angluabc.lt

APMOKĖJIMAS

Ar nusipirkus pamokas, galiu gauti sąskaitą?
Taip, atsiųskite Jūsų firmos rekvizitus el. paštu pagalba@angluabc.lt ir mėnesio pabaigoje mes išrašysime sąskaitą.

Ar apmokėjus pamoką aš galėsiu ja naudotis ir kitą kartą?
Taip, tik reikia prisijungti su savo slaptažodžiu. Prieiga prie pamokų suteikiama metams. Terminas gali būti pratęstas. Jei po metų bus poreikis tęsti mokymąsi, tuomet kreipkitės į mus el.paštu pagalba@angluabc.lt Atsisiųstus pamokų audio įrašus visada galite išsisaugoti ir bet kada išklausyti dar kartą.

Padariau pavedimą į jūsų banko sąskaitą, bet nenurodžiau savo el. p. adreso.
Atsiųskite pavedimo detales el. paštu pagalba@angluabc.lt ir mes aktyvuosime pamokas.

JŪSŲ KLAUSIMAI:

  1. auksedr parašė:

    Anglųabc pamokos labai įdomios, lengvos ir tinkamai struktūrizuotos. Man labai pagelbėjo pačios pirmosios (nemokėjau visai anglų kalbos, gyvenime intensyviau naudojau vokiečių kalbą), kurios paruošė mane taip, kad sėkmingai išlaikiau žinių patikrinimo testą Briuselio edukacijos centre ir papuoliau jau ne į pradedančiųjų grupę, o tų, kurie turi pagrindus. Ačiū Jums! Sėkmės!

  2. stanislava parašė:

    Laba diena,
    angluabc esu jau 1.5 metų, užsiregistravau, pabandžiau ir mečiau, dėl ko dabar labai gailiuosi. Maniau, kad nesugebėsiu, nes mokykloje ir universitete mokiausi vokiečių kalbą. Pernai mėnesiui išvažiavau į Indiją, nesupratau nieko, negalėdama bendrauti su vietiniais labai daug praradau, grįžau, užsirašiau į anglų kalbos kursus pradedantiems. Pirmos pamokos „lindo“ gerai, po to pradėjau atsilikti, tada prisiminiau, kad esu užsiregistravusi angluabc, įsirašiau į telefoną, kompiuterį ir lygiagrečiai mokiausi eidama į anglų kursus. Išklausiusi 32 val. kursų pamokų, toliau mokausi su angluabc, esu labai patenkinta. Greit skrisiu į Filipinus, bandysiu bendrauti angliškai. Man 60, bet aš turiu motyvaciją, turiu didelį norą išmokti, o angluabc yra tobula programa net ir tokiems kaip iš pradžių atrodė beviltiškiems kaip aš. Ačiū angluabc komandai.

Parašykite komentarą