NEMOKAMAI išbandykite pamokas!

 

Smagu! Efektyvu! Pigu!

Pradinio lygio 25-ių pamokų kursą B1-B25 įsigykite su NUOLAIDA!
Kaina: 125 99 €

Sveiki, besidomintys anglų kalba ir norintys ją išmokti. Esu Jolanta – anglų kalbos mokytoja. Visada patiko anglų kalba. Mokiausi jos ir mokau kitus. Darau tai iki šiol. Dirbdama su žmonėmis, mačiau ko jiems labiausiai reikia, kad suvoktų ir įvaldytų anglų kalbą. Radau savo mokymo kelią, mokymo metodiką, santykį su žmonėmis. Visų pirma tai, ką mokotės, turi būti ĮDOMU. Mokytojas gali sudominti, jei pats yra įdomus ir gyvena savo darbu. Anglų kalba nėra jūsų priešas. Susidraugaukite su ja. Tam, kad kalbą įvaldyti, reikia ją pažinti. Turiu savo mokymo sistemą. Rezultatai pralenkia žmonių lūkesčius. Mat didžiausias mūsų priešas – klaidingas įsitikinimas, kad anglų kalbą išmokti gali ne kiekvienas. Mokantis su meile, pasijuokiant iš klaidelių ir toliau atkakliai žygiuojat į priekį, kalbėsite angliškai nebūdami angliškai kalbančioje šalyje. Nebūtina važiuot į užsienį, kad išmoktumėt kalbą. Tobulinti kalbą Didžiojoje Britanijoje, Amerikoje arba Australijoje būtų nuostabu. Tačiau pagrindus jums siūlau įvaldyti savo gimtinėje. Jei jau gyvenate užsienyje ir neturite kalbos pagrindų, išklausę ir išmokę šį kursą, tikrai pasijusite jaukiau. Mokytis pradėsime nuo abėcėlės, todėl ir svetainės pavadinimas angluABC, tačiau ties tuo nesustosime. Pamokose pateikiamas ypatingai platus žodynas. Tad išklausę ir išmokę pamokas, praturtėsite nemažai. 🙂

Būna ir taip. Žmogus, kuriam reikia vykti i konferenciją užsienyje ir skaityti pranešimą, pirma išmoksta verslo anglų kalbą. Savo pranešimą jis perskaito neblogai, mat jau būna susipažinęs su kai kuriais žodžiais. Tačiau vakarėlyje po konferencijos, žmogus nesugeba palaikyti pokalbio. Nes … nemoka general English – bendrinės anglų kalbos.

Tad pradėkime nuo bendrinės kalbos – pasisveikinimo frazių, veiksmažodžio svarbos, sakinio struktūros. Kad būtų smagu mokytis – susipažinsite su tinklaraščio veikėja Maggy, videosituacijų komedijų herojais – Robiu ir Bobiu, pasakojimai apie Anglijos monarchus ir kiti istoriniai bei kultūriniai įvykiai jus tikrai sudomins. Pamatysite, kaip palengvina mokymąsi įdomiai ir metodiškai tikslingai pateikta medžiaga.

Internetinėje svetainėje www.angluABC.lt pristatoma anglų kalbos mokymo programa, paremta anglų kalbos mokymo patirtimi bei specialia metodika. Mokymo programos tikslas – kuo paprasčiau išaiškinti mums svetimos kalbos subtilybes, kad besimokantieji be didelio vargo sugebėtų ją perprasti ir įvaldyti. Paklausę pirmąsias pamokas, suprasite, kad pagal šią programą anglų kalbą sugebės išmokti visa karta – tiek vaikas, tiek jaunuolis, tiek vyresnio amžiaus žmogus. Jums nereikės daug pastangų ir bus tiesiog smagu.
Kokybiškai paruošta audio ir video medžiaga padės įsiminti žodžius bei frazes. Atsisiuntę audiomedžiagą mp3 formatu, jos galėsite klausyti visur ir visada. Stebėdami video medžiagą, lengvai matysite akcentuojamus aspektus. Tai padės įsidėmėti rašybos taisykles. Dirbame jūsų labui ir patogumui.

Tobulėkime kartu! 🙂 Sėkmės! Good luck!

PATARIMAI KAIP MOKYTIS SU angluABC.lt

ATSILIEPIMAI APIE MOKYTOJĄ

JŪSŲ NUOMONĖ APIE PROJEKTĄ:

 1. auksedr parašė:

  Anglųabc pamokos labai įdomios, lengvos ir tinkamai struktūrizuotos. Man labai pagelbėjo pačios pirmosios (nemokėjau visai anglų kalbos, gyvenime intensyviau naudojau vokiečių kalbą), kurios paruošė mane taip, kad sėkmingai išlaikiau žinių patikrinimo testą Briuselio edukacijos centre ir papuoliau jau ne į pradedančiųjų grupę, o tų, kurie turi pagrindus. Ačiū Jums! Sėkmės!

 2. kubiliutevida parašė:

  Laba diena.Man 56 metai.Pries metus atvykau i UK,Wales.Dirbu angliskame kolektyve.Iskart suratau,kad butinai reikia mokytis anglu kalbos.Labai daug ieskojau internete,kaip ismokti.Atradau Jolantos pamokas.Nenorejau mokytis kalbos vien is klausos.Cia atradau viska.Girdziu kaip taria zodzius,kaip jie rasosi.Bendradarbiai neuzilgo pastebejo,kad kalbu daug geriau.Patariu visiems nuosirdziai sia mokytoja.Ir didelis aciu jai.

 3. Sigita P. parašė:

  Sveiki,
  prieš užsisakydama anglų kursą, perskaičiau komentarus. Pagalvojau, kad žmonės taip gražiai ir nuoširdžiai džiaugiasi šia mokymo sistema – reik pabandyti 🙂
  Dabar po metų tikrai galiu pasakyti, kad Mokytoja Jolanta tikrai rūpinasi, kad žmonės pradėtų suprasti ir kalbėti patys. Ji TIKRAI tuo pasirūpina tobulai sudaryta programa ir… asmeniškai. Nuoširdus ačiū 🙂

 4. ausrine07 parašė:

  Kaip ir dauguma Jolantos mokinių, mokausi ir džiaugiuosi. Tokių reikalingų kasdieninėje kalboje dalykų pateikia ši mokytoja. Nuo pat pradžių pamokų metu mane žavėjo, kad susipažinimo su nauja medžiaga eigoje, vos tik kilus neaiškumui, čia pat sekdavo paaiškinimas. Lyg koks mentalinis ryšys, teikiantis pilnatviško bendravimo jausmą. Esu dėkinga Dievui, kad atsitiktinai užkalbinau Jolantą per fb ir sužinojau, kad ji dabar veda anglų ABC. Įsigijau pažengusių pamokas. Toliau džiaugiuosi kartu su Jolanta 🙂
  Aušra

 5. Marija parašė:

  Gerb.mokytoja Jolanta
  Jūsų „anglų ABC“ programa unikali.
  Esu pensininke, mokykloje anglų kalbos nesimokiau.
  Nuvažiavus atostogų į užsienį, supratau beveik viską.
  Mane apėmė toks didelis džiaugsmas, kurio nebuvau patyrusi iki šiol.
  Buvo aišku kas tai yra „every day holiday“
  Ačiū Jums už didelį padaryta darbą visai Lietuvai ir visiems mums.
  Marija

 6. DaivaDM parašė:

  Miela angluABC komanda ir mokytoja Jolanta, metai su Jumis buvo puikūs! Sveikinu su šventėmis ir Jums bei sau ir kitiems „mokiniams“ linkiu bendrų gražių, įdomių ir turiningų ateinančių metų! Sėkmės Jums, kūrybingumo, energijos ir vis didėjančio besimokančiųjų rato:)

Parašykite komentarą