A PENGUIN JOKE

Mielieji,

Sveiki sulaukę pavasario, nors jis dar žiemiškai šaltas. Dėkojame, kad esate su angluABC.lt ir tikimės, kad Jus pralinksmins ir sušilti padės štai šis pokštas.

A PENGUIN JOKE
A policeman was walking in the city centre and saw a man and a woman with a penguin. He came closer and asked if there are any problems. The woman and the man told the policeman: “We don’t know where to take the penguin.” The policeman said: “Why don’t you take it to the Zoo?” “That’s a good idea!” said the people and took the penguin to the Zoo.

The next day the policeman was walking in the city centre and met the same people with the penguin again. He was very surprised and asked the couple: “Didn’t you take the penguin to the Zoo?” “Oh, yes. We did! We took it to the Zoo yesterday and today we are going to a fish restaurant.”  🙂

Policininkas vaikštinėjo miesto centre ir pamatė moterį ir vyrą su pingvinu. Jis priėjo arčiau ir paklausė ar nėra problemų. Moteris ir vyras pasakė policininkui: “Mes nežinome kur nuvesti pingviną.” Policininkas tarė: “Kodėl jums nenuvedus jo į zoologijos sodą?” “Tai puiki mintis!” pasakė žmonės ir nuvedė pingviną į zoologijos sodą.

Kitą dieną policininkas vaikščiojo po miesto centrą ir vėl sutiko žmones su pingvinu. Jis labai nustebo ir paklausė poros: “Argi jūs nenuvedėt pingvino į zoologijos sodą?” “O, taip. Nuvedėme! Nuvedėme jį į zoologijos sodą vakar, o šiandien mes ji vedamės į žuvies restoraną”. 🙂

Linkime geros nuotaikos mokantis su angluABC.lt ir laukiame Jūsų atsiliepimų apie mūsų internetinę mokyklą. Rašykite, klauskite, visada atsakysime. Jūsų rekomendacijos – didžiausias mūsų įvertinimas.

KITOS ANGLŲ KALBOS PAMOKOS

Comments are closed.