BEGINNER – PRADINIS LYGIS – PAMOKA B15

● Darbo interviu. Job interview. Biuro darbuotojo ir darbininko pozicijos. Can you work hard? Can you work at weekends? Are you good at languages?
● The Present Simple – Esamasis paprastasis laikas. Trečiasis vienaskaitos asmuo – he, she, it. Teigiami sakiniai.
● Patarimai kaip mokytis.
● Idioma.

Daugelis žmonių mano, kad anglų kalbos išmokti neįmanoma. Aš sakau – įmanoma. Vyriausias mūsų studentas yra 72-jų metų garbingas vilnietis ir jam puikiai sekasi. Patys matote rezultatus – ši pamoka tik 15-ta, o jūs jau suprantate kalbą ir pradedate kalbėtis patys. Kiekviena pamoka turtinga žodynu, naujomis frazėmis, posakiais, gramatinėmis taisyklėmis. Įsisavinus pagrindus, tobulinti kalbą bus lengviau. Tačiau be tvirto pamato, negalėsite jaustis gerai. Jau žinote pakankamai tam, kad sutikus nepažįstamą angliškai kalbantį žmogų, nebijotumėte su juo kalbėti. Jums tai puiki proga pasipraktikuoti. Gana lengva susikalbėti su švedais, danais, suomiais, vokiečiais. Mat jie gana aiškiai kalba angliškai. Britų tarmė gan savita. Tačiau ir juos suprasite.

Nenuleiskite rankų ir eikite pirmyn. Jums tikrai pasiseks. Jūs jau padarėte didelį žingsnį į priekį. Tad mokydamiesi kartu su manimi, nepamirškite žiūrėti televizijos laidų, filmų ir klausyti radijo laidų, žinių angliškai. Skaitykite knygas. Dirbkite su žodynu. Mokykitės rašybos. Video medžiaga – puiki pagalba mokantis rašybos taisyklių. Ši pamoka pradinio lygio studentams gana svari. Teks įdėti šiek tiek daugiau pastangų. Tačiau išmokus naujus žodžius ir įsidėmėjus klausimus, galima puikiai pasirodyti darbo interviu metu ieškant darbo Anglijoje ar kitoje šalyje.

Šįkart pateikiu jums pakankamai suprantamus klausimus, kuriuos nagrinėjome mūsų pamokų metu. Turėtumėte nesunkiai juos perprasti. Vėliau, kai supažindinsiu jus su būtuoju bei būsimuoju laiku, darbo interviu papildysime naujomis frazėmis bei klausimais. Pagrindinė jūsų užduotis – suprasti pašnekovą ir žinoti kaip atsakyti į pateiktus klausimus. Tad nebūtina iškart išmokt visų klausimų ir mokėti klausinėti pačiam. Žodžiai, kurių prireiks nagrinėjant temą darbo interviu – job interview.

NORINT MATYTI VISĄ ŠIO PUSLAPIO TURINĮ, BŪTINA REGISTRUOTIS!

Spauskite: REGISTRUOTIS (registracija nemokama)

Jei turite paskirą: PRISIJUNGTI

Papildoma informacija el. paštu: pagalba@angluabc.lt arba telefonu: +370 622 99111

Comments are closed.