ELEMENTARY – TURINTIEMS PAGRINDUS – PAMOKA E5

● Medicininiai terminai, žodžiai, apibūdinantys galvos, dantų, nugaros ir kitokį skausmą. Kaip registruotis pas gydytoją. Dažnai pasitaikančios gydytojo ir paciento frazės, patarimai (should/shouldn‘t). Medical expressions, different aches (toothache, backache etc.), how to make an appointment to see a doctor. Common doctor and patient expressions, advice (should/shouldn‘t).
● Žodžio want ypatybės. The word want. 
● Fraziniai veiksmažodžiai put on/ take offPhrasal verbs put on/ take off.
● Idioma. Idiom.

Šioje pamokoje mokysimės medicininių terminų. Išmoksite įvairių frazių. Išgirsite Megės patarimus draugei. Susipažinsite su žodžio want ypatybėmis. Sakinį I want you išverstumėte į lietuvių kalbą – aš noriu tavęs. Tačiau antroje pamokos dalyje papasakosiu, kad ne visada yra taip. Taip pat sužinosite kodėl anglų kalbą aš kartais prilyginu matematikai.

Praeitą pamoką mokėmės pasakoti tekstą. Pateikiau tik keletą sakinių, tačiau pasakodami tekstą, jūs galite jų naudoti ir daugiau. Svarbiausia, kad suprastumėte apie ką šnekate, nesimokytumėte visko mintinai, nesuprasdami ką kalbate. Tai visiškai nenaudinga. Mintinai galite mokytis frazes ir frazinius veiksmažodžius. Taip pat kalbėjime apie automobilį, situaciją kelyje. Šioje pamokoje noriu jums pateikti dar keletą frazių, susijusių su automobiliu ir keliavimu. Visi žinote žodį a flat butas. Tačiau išgirdę žodžių junginį a flat tyre – nepagalvokite, kad kalbama apie kambarį prikrautą padangų. A flat tyre – tai nuleista padanga. Žodžio flat dar viena reikšmė – lygus, plokščias. Kai automobiliui nuleidžia padangą, ji pasidaro plokščia. Tad a flat tyre, arba šnekamojoje kalboje vartojamas vien tik a flat, ne visada reiškia butą.

_________________________________________

Jūs matote tik dalį pamokos. Visą pamoką matysite ją nusipirkę.

PIRKTI PAMOKAS – KAINA

Išbandykite B1 , B2 ir B15 pamokas nemokamai.

Jei pirkote pamoką: PRISIJUNGTI

Papildoma informacija el. paštu: pagalba@angluabc.lt arba telefonu: +370 622 99111

This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.

Comments are closed.